Akademie mladých vědců, z. s.

Nezisková organizace, která vznikla s jediným cílem – edukovat děti v polytechnických oblastech formou, která je bude bavit a díky které si nabité vědomosti uchovají po zbytek života.

Akademie mladých vědců, z.s. nabízí školám a školkám v Brně a blízkém okolí vzdělávací programy a projektové dny založené na bázi edukačních programů společnosti LEGO® Education.

Programy a projektové dny realizujeme v našem centru Smart Bricks® nebo po domluvě přímo v prostorách Vaší školy či školky.

Zkušení lektoři jsou výborní pedagogové a provádějí děti zábavnými vzdělávacími tématy dle Vaší volby.

Skupinky do 30 dětí si zažijí praktickou ukázku na právě vyučované téma z oboru matematiky či přírodních věd.

Pokud Vaše vzdělávací instituce čerpá ze Šablon II nebo III a jednou z Vámi zvolených oblastí je polytechnické vzdělávání, můžete se obrátit právě na nás.

Akademie mladých vědců pravidelně vysílá své odborníky do škol a školek, kde spolu s učiteli realizujeme projektové dny na téma polytechnické výuky. Níže se dozvíte více podrobností.

V naší organizaci dodržujeme Integrovanou politiku společnosti

Co všechno Akademie mladých vědců dělá?

Pro mateřské školy

Pro mateřské školy

Projektové dny, výukové programy, kroužky. To vše pod vedením těch nejlepších lektorů, s pomůckami a licencovanými postupy od LEGO® Education.

Pro základní školy

Projektové dny, výukové programy, kroužky. To vše pod vedením těch nejlepších lektorů, s pomůckami a licencovanými postupy od LEGO® Education.

Projektové dny v MŠ Šromova

Pro střední školy

Projektové dny či výukové programy. To vše pod vedením těch nejlepších lektorů, s pomůckami a licencovanými postupy od LEGO® Education.

Vzdělávání pedagogů

Poskytujeme školení pedagogů v oblastech.

Napište nám

Máte dotazy? Chcete využít naše služby pro Vaši školu či školku?