Akademie mladých vědců, z.s.

Akademie mladých vědců nabízí vzdělávacím institucím, jako jsou školy či školky zdarma ke stažení české verze podpůrných materiálů ke stavebnicím LEGO® Education

LEGO® Education SPIKE™ Essential

Pro zobrazení veškerých podpůrných materiálů pro stavebnici LEGO® Education SPIKE™ Essential klikněte na následující odkaz:

SPIKE Essential

LEGO® Education SPIKE™ Prime

Pro zobrazení veškerých podpůrných materiálů pro stavebnici LEGO® Education SPIKE™ Prime klikněte na následující odkaz:

SPIKE Prime

Zdarma dostupná DEMO verze

Na následujícím odkazu máte možnost využít dostupnou DEMO verzi českého kurzu seznámení s roboty SPIKE PRIME

DEMO verze

České verze podpůrných materiálů

LEGO® Education SPIKE™ Essential

České překlady podpůrných materiálů pro stavebnice LEGO® Education SPIKE™ Essential. Naleznete zde prezentace, které se sestávají z několika částí a jsou zaměřené vždy na jedno téma – jeden model. Jedná se o části ENGAGE (zaujměte), EXPLORE (prozkoumejte), EXPLAIN (vysvětlete), ELABORATE (prohlubujte), EVALUATE (ohodnoťte). Prezentace jsou komplexní a nabízí tak zajímavé řešení pro inovaci do klasického vzdělávání.

Všechny české verze podpůrných materiálů jsou zdarma ke stažení níže:

LEGO® Education SPIKE™ Prime

České překlady podpůrných materiálů pro stavebnice LEGO® Education SPIKE™ Prime. Naleznete zde prezentace, které se sestávají z několika částí a jsou zaměřené vždy na jedno téma – jeden model. Jedná se o části ENGAGE (zaujměte), EXPLORE (prozkoumejte), EXPLAIN (vysvětlete), ELABORATE (prohlubujte), EVALUATE (ohodnoťte). Prezentace jsou komplexní a nabízí tak zajímavé řešení pro inovaci do klasického vzdělávání.

Všechny české verze podpůrných materiálů jsou zdarma ke stažení níže:

Zdarma dostupná DEMO verze

Zdarma odstupná DEMO verze kurzu, která se zaměřuje na stavebnici LEGO® Education SPIKE™ Prime. Stanete se součástí týmů profesionálů v továrně na roboty, kdy se pokusíte sestavit a naprogramovat 12 úžasných robotů!

Zdarma dostupná DEMO verze je na odkazu níže: