Akademie mladých vědců, z.s.

Akademie mladých vědců, z.s. zajišťuje vzdělávacím institucím, jako jsou školy či školky prodej všech druhů stavebnic LEGO® Education

Koncept STEAM

Práce se stavebnicemi je založená na konceptu STEAM (S-Science, T-Technology, E-Engineering, A-Arts, M-Maths)

Více o konceptu

Financování

Na koupi stavebnic LEGO® Education je možné uplatnit šablony III., IV. (OP JAK)

Prodej

Pokud máte zájem o stavebnice pro Vaši instituci, neváhejte nás kontaktovat. Společně projdeme jaké sety Vás zajímají, kolik jich potřebujete a následně objednávku naceníme.

Kontaktujte nás zde

Prodej stavebnic

Akademie mladých vědců je schopna zajistit vzdělávacím institucím jako jsou školy či školky prodej všech druhů stavebnic, které je možné vidět i během našich vzdělávacích programů a projektových dnů. 

V případě, že máte zájem o zajištění setů pro Vaši instituci, neváhejte nás kontaktovat. Společně projdeme jaké sety Vás zajímají, kolik jich potřebujete a následně si objednávku i naceníme.

45345 LEGO® EDUCATION SPIKE™ ESSENTIAL SET

LEGO® Education SPIKE ™ Essential nadchne studenty základních škol praktickým učením STEAM. Tato hravá, zkušenost s učením založena na příběhu je součástí LEGO Learning System a povzbuzuje studenty k prozkoumávání konceptů STEAM a zároveň přispívá k rozvoji gramotnosti, matematiky a sociálně-emočního vývoje.

Věk: Stavebnice je určena pro 2 žáky ve věku 6+ (1- 5. ročník ZŠ )
Cena: 9.100 Kč

45678 LEGO® EDUCATION SPIKE™ PRIME ZÁKLADNÍ SOUPRAVA

LEGO® Education SPIKE™ Prime Základní souprava je výukový nástroj pro učení STEAM pro studenty od 10 let, 6. – 8. ročníků základních škol.

Věk: Stavebnice je určena pro 6. až 9. ročník Základních škol
Cena: 11.990 Kč

45028 LEGO® Education Můj velký svět (My XL world)

LEGO® Education Můj velký svět obsahuje 480 DUPLO® kostek a je perfektní způsob, jak pomoci předškolním dětem prozkoumat a reagovat na svět kolem sebe. Děti pracují a používají pestrou kolekci kostek, figurek, oken, dveří a stavební podložky, aby postavily svůj domov, restauraci, autobusovou zastávku, nemocnici a požární stanici. Objeví také letadlo, auto a dokonce i ponorku a využijí svou fantazii k tvorbě smyšlených zvířátek a vlastních zábavných příběhů.

Stavebnice zahrnuje vše, co učitelé potřebují k poskytování inspirativních lekcí, včetně karty Začínáme s 5 nápady na hravé aktivity a 10 oboustranných stavebních karet s 20 modely.

Věk: 2-6 let, předškolní děti Cena: 7.970 Kč

45025 LEGO® Education Coding Express

Sada obsahuje 234 DUPLO® dílů včetně karty s 5 aktivitami a 6 karet s náměty na 12 modelů, které umožní dětem porozumět základním předčasným koncepcím kódování, jako je sekvencování, smyčkování a podmíněné kódování. Toto univerzální řešení pomáhá dětem rozvíjet dovednosti, jako je důvěra, spolupráce a tvořivost a podporuje vzdělávání STEAM. Nové akční
kostky přinesou vlaku oživení, když je děti umístí kolem tratí, aby zazvonily, rozsvítily a vypínaly světla, zastavily a doplňovaly palivo, změnily směr a zastavily vlak.

Věk: 2-5 let, předškolní děti Cena: 7.540 Kč

Program velké plastové kostky

Pro polytechnické vzdělávání těch nejmenších dětí jsou vhodné velké kostky. Kostky jsou bezpečné i odolné a nabízejí řadu možností pro jedinečné stavby. Program velkých plastových kostek obsahuje tištěnou brožuru s obrázky ilustrujícími jednotlivé aktivity, šablony ukázkových staveb, nápadník didaktických činností a her polytechnického charakteru a celé balení velkých plastových kostek (60 dílů velký kostek, 42 dílů malých kostek, 10ks náprav s koly, 9ks spojovacích závěsů).

Věk: 2-5 let, předškolní děti Cena: za jeden set programu 5.000 Kč, v případě objednání dvou setů je celková cena 8.000 Kč

Napište nám

Máte dotazy? Chcete využít naše služby pro Vaši školu či školku?